Tävlingar Augusti

ACKH – 1 Augusti Torsdag, Kvällstävling
Bergsbackavägen i Skellefteå – Till anmälan >

StKH – 1 Augusti Torsdag, Kvällstävling
Fagerdala på Värmdö – Till anmälan >

SVKH – 3-4 Augusti Lördag-Söndag
Partille – Till anmälan >

JKH – 3-4 Augusti Lördag-Söndag
Östersund – Till anmälan >

MKH – 3-4 Augusti Lördag-Söndag
Motionscentrum i Hallstahammar – Till anmälan >

NVKH – 3 Augusti Lördag
Vara i Västra Götaland – Till anmälan >

STKH – 3 Augusti Lördag
Stockholm – Till anmälan >

ULKH – 3 Augusti LördagKLUBBTÄVLING
Ångelstaskolans konstgräsplan i Uppsala – Till anmälan >

ÖSKH – 3-4 Augusti Lördag-Söndag
Hemmestorp Blentarp – Till anmälan >

ACKH – 4 Augusti Söndag
Burträsk i Skellefteå – Till anmälan >

HäKH – 7 Augusti Onsdag, Kvällstävling
Hudiksvall – Till anmälan >

MKH – 7 Augusti Onsdag
Motionscentrum i Hallstahammar – Till anmälan >

STKH – 7 Augusti Onsdag, Kvällstävling
Fastebolskolan i Järfälla – Till anmälan >

UKH – 7 Augusti Onsdag, Rosa-cuper, Kvällstävling
i Umeå – Till anmälan >

ACKH – 8 Augusti Torsdag
i Skellefteå – Till anmälan >

StKH – 8 Augusti Torsdag, Kvällstävling
Fagerdala på Värmdö – Till anmälan >

ULKH – 8 Augusti Torsdag
Årsta 4H-Gård i Uppsala – Till anmälan >

KoKH – 10-11 Augusti Lördag-Söndag
Växjö – Till anmälan >

MKH – 10-11 Augusti Lördag-Söndag
Motionscentrum i Hallstahammar – Till anmälan >

VKH – 10 Augusti Lördag
Deje stationsområde – Till anmälan >

YKH – 10-11 Augusti Lördag-Söndag
Norra Berget i Sundsvall – Till anmälan >

SKH – 11 Augusti Söndag
Skåne – Till anmälan >

WKH – 11 Augusti Söndag
Rommetravet i Borlänge – Till anmälan >

ÖKH – 12 Augusti Måndag, KLUBBTÄVLING
Hjulsbro i Linköping – Till anmälan >

ACKH – 13 Augusti Tisdag, Kvällstävling
Anderstorp i Skellefteå – Till anmälan >

NVKH – 13 Augusti Tisdag, Kvällstävling
Vara i Västra Götaland – Till anmälan >

SVKH – 13 Augusti Tisdag, Kvällstävling
Göteborg – Till anmälan >

StKH – 15 Augusti Torsdag, Kvällstävling
Fagerdala på Värmdö – Till anmälan >

ACKH – 17 Augusti Lördag
Ostvik i Skellefteå – Till anmälan >

BDKH – 17-18 Augusti Lördag Söndag
Fåröns camping i Piteå – Till anmälan >

NVKH – 17-18 Augusti LördagSöndag
Västra Götaland – Till anmälan >

YKH – 17 Augusti Lördag
Grusplanen på Sandlån i Kramfors – Till anmälan >

HäKH – 18 Augusti Söndag
Hudiksvall – Till anmälan >

ACKH – 19 Augusti Måndag, Kvällstävling
Prästbordet i Skellefteå – Till anmälan >

ACKH – 22 Augusti Torsdag, Kvällstävling
Prästbordet i Skellefteå – Till anmälan >

StKH – 22 Augusti Torsdag, Kvällstävling
Fagerdala på Värmdö – Till anmälan >

HäKH – 24-25 Augusti Lördag-Söndag, KLUBBTÄVLING
Hudiksvall – Till anmälan >

JKH – 24 Augusti Lördag
Ängsmon i Östersund – Till anmälan >

STKH – 24 Augusti Lördag
Nora Gård i Värmdö – Till anmälan >

UKH – 24 Augusti Lördag
Nydalasjön i Umeå – Till anmälan >

VKH – 24-25 Augusti Lördag-Söndag, Lillerud
Lillerud i Vålberg – Till anmälan >

ULKH – 24-25 Augusti Lördag-Söndag
Ångelstaskolans konstgräsplan i Uppsala – Till anmälan >

MKH – 25 Augusti Söndag, KLUBBTÄVLING
Västmanland – Till anmälan >

SKH – 25 Augusti Lördag, KM i Krokbana och Höjdhopp
Flyinge Kungsgård – Till anmälan >

SVKH – 25 Augusti Söndag
Göteborg – Till anmälan >

ACKH – 28 Augusti Onsdag, Kvällstävling
Prästbordet i Skellefteå – Till anmälan >

NVKH – 28 Augusti Onsdag, Kvällstävling
Ströms Slottspark i Lilla Edet – Till anmälan >

ACKH – 31 Augusti Lördag
Nordanå Ni Skellefteå – Till anmälan >

HäKH – 31 Augusti – 1 September, Lördag Söndag
i Hudiksvall – Till anmälan >

KoKH – 31 Augusti Lördag
Nybro – Till anmälan >

VKH – 31 Augusti Lördag
Nysäters marknad i Säffle – Till anmälan >

YKH – 31 Augusti Lördag
Svartviks Herrgård i Kvissleby – Till anmälan >

WKH – 31 Augusti Lördag
Lorensbergaskolan i Ludvika – Till anmälan >

Skip to content