Rakbana (år – kanin – förare – klubb)
2018: Khaos Gt Ch Heart of the Ocean – Magdalena Åhsblom – GKHT
2017: Flamencos S CH Guldstjärna – Michelle Elofsson – SKH
2016: Lövets S CH Sundance Kid – Tina Larsson – WKH
2015: GD CH Lilla Lycka – Henny Nilsson – SKH
2014: Regnbågens GT CH Dark Shadow – Magdalena Åhsblom – GKHT
2013: Khaos GT CH Dicistro – Maria Knutsson – GKHT
2012: Regnbågens GT CH Dark Shadow – Magdalena Åhsblom – GKHT
2011: Amores GD CH Perspicious – Michelle Elofsson – SKH
2010: Khaos CH Diamond Blackfan – Tobias Ståhl – GKHT
2009: Solvindens GT CH Spicy Roiboos – Lisa Skoglund – SKH
2008: E’Nuffes GD CH Lord of The Ring – Veronica Hådén – ACKH
2007: E’Nuffes GD CH Lord of The Ring – Veronica Hådén – ACKH
2006: Laylock’s GD CH Made-To-Please of Vallmon – Tina Larsson
2005: Vallmons GT CH Donna Maurie – Annelie Hörberg – GKHT
2004: Vallmons GT CH Donna Maurie – Annelie Hörberg – GKHT
2003: GD CH King of Magic – Tina Larsson – WKH
2002: CH Tip Top of Nowhere – Jenny Rosenström – STKH
2001: E’Nuffes GT CH License To Kill – Malin Berglund – ACKH
2000: Österängens CH Rubin – Diana Lindroth – STKH
1999: Vallmons GT CH Noble Nexus of Vallmon – Louise Jansson – Dala/Närke
1998: Klockerstas CH Freckles Fighter of Vallmon – Pernilla Persson – VKH
1997: Lyckans S CH Mr Top Jump – Elin Jansson – VKH
1996: Lyckans S CH Mr Top Jump – Elin Jansson – VKH
1995: Laylock’s S CH Flames of Fame – Louise Jansson – VKH
1994: Laylock’s S CH Flames of Fame – Louise Jansson – VKH
1993: CH Bus – Angelica Persson – VKH
1992: Laylock’s GT CH Flying Goos – SKH
1991: Dumle – Malin Utter – Borås
1990: Inställt
1989: Rullan – Ellen Huitfeldt – STKH
1988: Krabat – Jenny Olsson – STKH
1987: Amadeus – Anna-Karin Lundberg – STKH

Krokbana (år – kanin – förare – klubb)
2018: Meadow’s GT CH Ladybug Curse – Annie Oskarsson – VÄSKH
2017: Fortunas S CH Amalthea – Julia Bergstrand – STKH
2016: GD CH Lilla Lycka – Henny Nilsson – SKH
2015: Grenens CH Destined for Stardom – Emma Jonasson – YKH
2014: Fortunas CH Amalthea – Julia Bergstrand – STKH
2013: Khaos GT CH Dicistro – Maria Knutsson – GKHT
2012: Stjärnans S CH Sheraton – Tobias Ståhl – GKHT
2011: Pinglans GT CH Cetacea – Tina Larsson – WKH
2010: Trombens Forever Wild – Rickard Willhemsson – GKHT
2009: GT CH Echo Red – Ida Taberman – ACKH
2008: Vargmyrans S CH Ljuset i Dina Ögon – Frida Dagis – BDKH
2007: Vargmyrans S CH Ljuset i Dina Ögon – Frida Dagis – BDKH
2006: Grenens GT CH Fight For Fun of Jasmine – Tina Larsson – WKH
2005: Grenens GT CH Fight For Faith of Jasmine – Therese Persson – VKH
2004: Grenens GT CH Chance to Impress of Vallmon – Camilla Hermansson – Västkusten
2003: Flamencoss CH Glorious Magic – Hillevi Ericsson – Närke
2002: Jasmines GT CH Olive Offsrping of Vallmon – Tina Larsson – WKH
2001: Jasmines GT CH Olive Offsrping of Vallmon – Tina Larsson – WKH
2000: Jasmines GT CH Olive Obsession of Vallmon – Tina Larsson – WKH
1999: Vallmons GD CH Magic Diamond of Laylock – Louise Jansson – VKH
1998: Vallmons GD CH Magic Diamond of Laylock – Louise Jansson – VKH
1997: Vallmons GD CH Magic Symbol of Laylock – Kristin Persson – VKH
1996: Laylock’s S CH Flames of Fame – Louise Jansson – VKH
1995: Red hot Chilli Pepper – Cindy Larsson – Göteborg
1994: Stampe – Jeanette Derbuc – Göteborg
1993: Inställt
1992: CH Kurt – Malin Utter – Borås
1991: Survivor – Annelie Nilsson – SKH
1990: Night Wind – Anna Lammert – Göteborg
1989: Inställt
1988: Enterprice – Anna Lammert – Göteborg
1987: Black Sabbath – Jenny Andersson – Varalövs
1986: Lille Skutt – Anna Widén – Lilleskutt & Co

Längdhopp (år – kanin – förare – klubb)
2018: Starlights CH Aurora – Elin Johansson – MKH
2017: Grenens Echo Point – Saga Larsson – WKH
2016: Lövets S CH Sundance Kid – Tina Larsson – WKH
2015: Kings S CH Young Guns – Stina Andersson – HÄKH
2014: Khaos GT CH Blackhawk – Melina Svensk – HÄKH
2013: Snöflingans S CH Majesty of Night – Tarkan Sömnez – 08KT
2012: Silverados GT CH Try To Stop Me – Liv Kristoffersson – WKH
2011: Graffiti of Blockbuster – Tarkan Sömnez – 08KT
2010: Need For Speed Hot Pursuit – Lisa Gren – SKH
2009: Fortunas GT CH Pursuit of Glory – Karin Östberg – STKH
2008: Pärlans S CH Accomplishmented Jumper – Veronica Hådén – ACKH
2007: Snöflingans GD CH Magnum Frosseri – Mimmi Jansson – GKHT
2006: Charmings CH Ailos – Nina Sjödin – GKHT
2005: Snöflingans GD CH Magnum Frosseri – Mimmi Jansson – GKHT
2004: E’Nuffes GD CH Lord of The Ring – Veronica Hådén – ACKH
2003: E’Nuffes GD CH Lord of The Ring – Veronica Hådén – ACKH
2002: CH Spot on Forhead – Linda Andersson – ACKH
2001: Grenens Fight of Delight of Vallmon – Sara Strömberg – ACKH
2000: Idunas Vigorous Soul of Vallmon – Camilla Jansson – STKH
1999: Vallmons CH Tiny Tootsy of Lyckan – Elin Jansson – VKH
1998: Vallmons CH Tiny Tootsy of Lyckan – Elin Jansson – VKH
1997: Laylock’s Charlies Tribute of Vallmon – Louise Jansson – VKH
1996: CH Snuffe – Maria Steffensen – VKH
1995: Laylock’s S CH Flames of Fame – Louise Jansson – VKH
1994: Lucy Stardust – Anna Lammert – Göteborg

Höjdhopp (år – kanin – förare – klubb)
2018: Emmchens Abnegation – Annie Oskarsson – VÄSKH
2017: Grenens GD CH Starlit Appearance – Elin Hävrén – STKH
2016: Miss Pinky’s GD CH Harajuku – Julia Samson – 08KT
2015: Lövets S CH Sundance Kid – Tina Larsson – WKH
2014: Snöflingans S CH Majesty of Night – Tarkan Sömnez – 08KT
2013: Snöflingans S CH Majesty of Night – Tarkan Sömnez – 08KT
2012: Snöflingans S CH Majesty of Night – Tarkan Sömnez – 08KT
2011: Stjärnans S CH Wellington – Annelie Hörberg – GKHT
2010: Khaos GT CH Pox – Richard Wilhemsson – GKHT
2009: Stjärnans S CH Wellington – Annelie Hörberg – GKHT
2008: GT CH Echo Red – Ida Taberman – ACKH
2007: Vargmyrans S CH Ljuset i Dina Ögon – Frida Dagis – BDKH
2006: Hillkos GT CH Victory Tilly – Nina Sjödin – GTKH
2005: Solrosgårdens CH Bam Bam – Caroline Holm – Södra Hälsinge
2004: Solrosgårdens CH Bam Bam – Caroline Holm – Hälsingland
2003: Laylock’s S CH Fantastic Ability of Laylock – Lisa Svensson – SKH
2002: Mellangårdens CH Enter Lasting – Ida Taberman – ÖKH
2001: Grenens Fight of Delight of Vallmon – Sara Strömberg – Småland
2000: Mellangårdens GT CH Everlasting Shine – Anna Sjögren – ÖKH
1999: Idunas CH Vigorous Thorn of Vallmon – Åsa Thörne STKH
1998: Vallmons GD CH Magic Touch of Laylock – Louise Jansson – VKH
1997: Vallmons GT CH Royal Dogde of Laylock – Izabel Roca-Vich – ULKH
1996: Vallmons CH Magic Sign of Laylock – Therese Persson – VKH
1995: CH My Dad’s Little White Suprise – Emma-Lotta Svensson – Skaraborg
1994: CH Totte – Malin Thyni – STKH
1993: Stampe – Jeanette Derbuc – Göteborg